Hvem møder du i sekretariatet

Direktør: Klaus Nissen - klaus@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8950 - mobil 2029 5971

HR Partner: Birgit Karlsen - birgit@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8957 - mobil 2134 2059

HR Konsulent: Lise-Lotte Frederiksen lotte@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8954 - mobil 2475 6401

Konsulent: Per Hedetoft - per@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8951 - mobil 3035 2335

  • Maskinteknik, EU og ISO, Færdsel og Arbejdsmiljø

Konsulent: Erik Nissen - erik@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8958 - mobil 2424 6898

  • Maskinteknik

Konsulent: Carsten Færge - carsten@danskmaskinhandel.dk - mobil 2164 7612

  • Finansiering, Grøn omstilling og Eksport

Økonomiassistent: Annette Hansen - annette@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8952 - mobil 3034 8335

Direktionssekretær: Helle Helth Hansen helle@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8953 - mobil 6168 5707

Kontorassistent: Dorthe Thomsen - dorthe@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8956 - mobil 3034 8391

Studiemedarbejder: Axel Sixhøj Laursen - mail@danskmaskinhandel.dk - 3927 0087