Hvem møder du i sekretariatet

Direktør: Klaus Nissen - klaus@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8950 - mobil 2029 5971

HR Partner: Birgit Karlsen - birgit@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8957 - mobil 2134 2059

Konsulent: Per Hedetoft - per@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8951 - mobil 3035 2335

Økonomiassistent: Annette Hansen - annette@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8952 - mobil 3034 8335

Direktionssekretær: Helle Helth Hansen helle@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8953 - mobil 6168 5707

Kontorassistent: Dorthe Thomsen - dorthe@danskmaskinhandel.dk - direkte 3917 8956 - mobil 3034 8391

Studiemedarbejder: Astrid Andersen - mail@danskmaskinhandel.dk - 3927 0087